Niezmiennie od początku Wadowickich Biegów Górskich możemy liczyć na wsparcie Urzędu Miasta Wadowice, który jest współorganizatorem imprezy.

Od 7 lat jest z nami również największa słodycz Wadowic - papieska kremówka prosto z lokalnej popularnej Galicjanki - kawiarni, która również posila Was, drodzy Zawodnicy, owocami na punktach odżywczych.

 Od 3 lat z kolei Swojska Piwniczka - sklep internetowy ze zdrową żywnością wspiera nas niezliczoną ilością bakalii, po które z przyjemnością sięgacie na punktach odżywczych, by dodały Wam sił na dalszą część trasy.

Wśród partnerów medialnych witamy w naszym gronie w tym roku portal mamNewsa.pl, który na swoich łamach prezentuje zarówno wiadomości z naszego regionu, ale również najważniejsze z całego kraju. Znajdziecie tam relacje zdjęciową zaraz po biegu - warto, więc zaglądnąć po starcie na ich facebooka.

Firma Allbag towarzyszy nam od początku przygody z organizacją biegów - profesjonalnie drukują na wielu produktach. Można spodziewać się wyłącznie najwyższej jakości wykonania. Torby czy plecaki, które otrzymacie służą lata i są uniwersalne.

Portal Infokropka także zda relację z Waszych zmagań w Beskidzie Małym, warto do 'niej' zajrzeć i poszukać się na zdjęciach prosto z Młyna Jacka.

DZIĘKUJEMY!