Zgodnie z regulaminem jutro tuż przed północą rejestracja online na Wadowickie Biegi Górskie 2020 zamyka się. Warto pospieszyć się i od razu wejść na: http://zapisy.pomiar-czasu.pl/ii-wadowickie-biegi-gorskie-poznaj-uroki-beskidu-malego-v4841.pl.html

Na każdym z 3 dystansów jest tylko kilka wolnych pakietów, jeśli ktoś nadal się waha, pamiętajcie, że w dniu zawodów (sobotę i niedzielę) opłata jest dużo wyższa - może nie warto tego odkładać?

Trasy nie zmieniły się od tamtego roku, wszystkie można ściągnąć i zobaczyć w zakładce TRASY. Zostały sprawdzone, w piątek ruszamy z oznakowaniem, więc nie zgubicie się na pewno ;) Przypominamy również, że nie należą do łatwych i warto dobrze zaplanować sobie strategię. Pogoda zapowiada się słoneczna, dlatego zapas wody i dobre rozłożenie sił może stać się kluczowe dla zdobycia upragnionego wyniku i pięknego medalu. W tym roku z wiadomych przyczyn każdy z Was sam odbierze go do ręki zaraz po przekroczeniu linii mety, w której strefie będzie mocno ograniczone miejsce, by kibice nie gromadzili się, tuż obok namiotu pomiaru czasu stanie namiot z medalami i wolontariusze wręczą Wam je razem z wodą. Potem czekać będzie na Was kremówka i zupa.

W piątek podamy jeszcze w pigułce najważniejsze informacje, których najczęściej szuka każdy przed startem.

Zachęcamy niezdecydowanych do zapisów - naprawdę warto podjąć wyzwanie i zmierzyć się ze szlakami Beskidu Małego :)