Drodzy Startujący!

Mamy dla Was już kilka ważnych ogłoszeń, bieg się zbliża, forma z pewnością prawie gotowa, chęć na życiówkę rośnie :) Wielu z Was dzwoni i pisze z pytaniem, czy impreza się odbędzie planowo - na chwilę obecną możemy śmiało powiedzieć, że tak! Oczywiście zastosujemy wszelkie środki ostrożności zgodnie z zaleceniami i od tego zaczniemy nasze informacje.

1. Bardzo prosimy, żebyście wzięli do podpisu oświadczenia przed startem swój długopis. Usprawni to wydawanie pakietów.

2. Przed wejściem do biura zawodów zdezynfekujcie ręce - wszyscy chcemy mieć przecież czyste sumienie i zorganizować bezpieczną imprezę. Jeżeli pogoda pozwoli, na co Wy i My również liczymy, biuro zawodów urządzimy na zewnątrz, jeśli jednak się nie uda, trzeba będzie ubrać maseczki, podobnie w przypadku z korzystania z toalet w budynku.

3. Każdy start odbywa się osobno, mimo że będzie Was zgodnie z zarządzeniem odpowiednia ilość, należy ustawić się w dwumetrowych odległościach - miejsca na trawniku jest dużo, a czas zacznie się liczyć dopiero po przekroczeniu startu, więc nikomu nie zmieni to wyniku.

4. W punktach odżywczych każdy musi mieć obowiązkowo własny pojemnik (kubek, bidon, softlask) na wodę lub izotonik - po pierwsze po raz kolejny nie chcemy produkować śmieci, po drugie zapewni to bezpieczne warunki. Zarówno bakalie jak i owoce dostaniecie bezpośrednio na rękę - po 'zamówieniu' u wolontariusza wyposażonego w rękawiczki, będzie je oczywiście dezynfekował po każdej osobie. Jeżeli będzie upał weźcie koniecznie zapas wody na bieg, żeby się nie odwodnić.

Wspólnym staraniem stwórzmy mimo wszystko niezapomniane i bezpieczne dla wszystkich Wadowickie Biegi Górskie! :)

Już Wam dziękujemy, że będziecie tak licznie, choć zapisy nadal trwają, to zostało tylko kilkanaście miejsc, a na półmaraton wyczerpał się limit. Jesteśmy mile zaskoczeni frekwencją - cieszymy się, że możemy dla Was znów zorganizować święto biegania w Beskidzie Małym!