Lista uczestników
III Wadowicki Półmaraton Górski

Zgłoszonych : 405
Opłaconych : 288

Nazwisko Imię Kategoria Drużyna Kraj Miasto Opłacono Mieszkaniec pow. wad.
Chwałek Mirosław M30 pol Bielsko Biała nie
Adamczyk Damian M30 pol Wadowice tak
Adamus Maciej M30 pol Andrychów/ Sułkowice tak
Babiński Szymon M40 pol Zabrze nie
Bachniak Daniel M20 pol Kraków nie
Balachowska-Czernecka Ewelina K40 TKKF Uklejna Myślenice pol Myślenice nie
Baláž Roman M50 Baláž EXTREME-TEAM Ostrava cze Veřovice tak
Balicki Darek M40 pol Kędzierzyn-Koźle nie
Baran Stefan M40 pol Nowy Sącz nie
Baran Zbigniew M30 (Ob)Leśni Biegacze pol Kraków nie
BARCIK MACIEJ M40 PROKONTECH pol BIELSKO-BIAŁA nie
Baros Daniel M20 FALSTART Rudniki/Vege Runners pol Rudniki nie
Baros Zdzisława K50 FALSTART Rudniki pol Rudniki nie
BAROS GRZEGORZ M50 FALSTART Rudniki pol Rudniki nie
Barzycka Sylwia K30 Wroclaw Marathon Team pol Wrocław 0
BATKO ADAM M30 1987 pol ŻORY nie
BĘBENEK MIECZYSŁAW M50 Niezrzeszony pol Jaworzno nie
Bercal Robert M40 pol Babica tak
Biegun Dariusz M40 pol Sulkowice tak
Biel Tomasz M30 pol Katowice nie
Bilczewski Michał M30 pol Kęty nie
Bilnik Łukasz M30 pol Zembrzyce nie
Bisaga Bogdan M30 pol Maków Podhalański nie
Bogacz Magdalena K20 pol Gromiec nie
Borawski Krzysztof M20 pol Zembrzyce nie
Borawski Krzysztof M20 pol Zembrzyce nie
Bratek Piotr M20 pol Wadowice tak
Brodka Nina K40 pol Poznań nie
Broszkiewicz Anna K40 pol Gmina Wielka Wieś nie
Broszkiewicz Sławek M50 pol Kraków nie
Brożbar Tomasz M40 Upojeni Wiatrem pol Kraków nie
Buczyński Arek M40 pol Krakow (Poland) nie
Buda Dariusz M40 pol Andrychów nie
Bylica Katarzyna K20 pol Kraków nie
Byrska Sylwia K20 Wks Wawel Kraków pol Wadowice tak
Błach Piotr Buła M50 Opel Activ Team pol Gliwice nie
Błasikiewicz Miłosz M30 pol Kraków nie
Ceremuga Agnieszka K20 pol Wadowice tak
Cholewa Jan M60 pol Sucha Beskidzka nie
Chorabik Armand M20 Zabiegani Mielec pol Mielec nie
Chowaniec Barbara K30 Drużyna Kopernika pol Jejkowice nie
Chowaniec Barbara K30 pol Wadowice tak
Chrzanowska Barbara K30 Zdzieraj kapcie pol Będzin nie
Chrzanowska Barbara K30 zdzieraj kapcie www.maratongorski.pl pol Będzin nie
CHRZANOWSKI CZESŁAW M50 Mysłowicki klub biegacza No1 pol SOSNOWIEC nie
Chwałek Mirosław K30 pol Bielsko-Biała nie
Cieśla Patryk K20 Płonące Racice pol Mielec nie
Cieśla Jan M60 pol Rudniki nie
Ciszyński Marek M50 pol Katowice nie
czaja roman M40 8. Baza Lotnictwa Transportowego pol oświęcim nie
Czajkowski Arkadiusz M40 ADS MASNA KRYTYCZNA pol Katowice nie
Czapiewski Dariusz M30 NITROERG pol BIERUŃ nie
czapiewski janusz M50 Mister Lavaredo pol bieruń nie
CZECHOWSKI JERZY M60 pol WARSZAWA nie
Doczekalski Jarosław M40 GB Galopujące Ślimaki pol Jastrzębie-Zdrój 0
Drabik Jacek M50 pol Krakow nie
Drewniak Łukasz M30 Ultra AR TEAM/JJfit pol Kraków nie
Drobniak Katarzyna K30 Z bieganiem mi do twarzy pol Kraków nie
Dubiel Piort M40 pol Kraków nie
Dudek Magdalena K20 Team Papry 20 pol Tychy nie
Dudek Tomasz M40 pol Oświęcim nie
Dudzik Zenon M50 pol Katowice nie
Dulebski Sławomir M30 Zabiegany Skaryszew pol Skaryszew nie
Dworniczak Łukasz M30 pol Katowice nie
Dziadoń Justyna K30 Lacho Team pol Kraków 0
Dziadowiec Andrzej M40 pol Chełmek nie
Dziedzina Daniel M30 EPIC TEAM™ pol Rabka-Zdrój nie
Esentierová Adéla K20 Baláž EXTREME-TEAM Ostrava cze Veřovice tak
Etterle-Garbacik Katarzyna K40 pol Kraków nie
Feichtinger Marek M40 pol Żory nie
Filiciak Michał M30 CAFFETTIERA pol Kraków nie
Flaga Iwona K40 Eskadra Kraków pol Kraków nie
Fleszar Mariusz M20 pol Dębica nie
Florkiewicz Sławomir M50 pol Sosnowiec nie
Florys Dominik M20 Morski Koń pol Ostrowiec Świętokrzyski 27-400 nie
Francuz Konrad M40 Vege Runners pol Mogilany nie
Fryc Anna K30 pol Spytkowice 0
Furmaniuk jaromir M40 Samotny Biały Żagiel pol Poznań nie
Gacek Dawid M30 pol Kraków nie
Galka Marcin M30 Ekspedycja MRówka pol Brzesko 0
Gasińska Anna K30 pol Kraków nie
Gąsior Krzysztof M40 Banda "R" pol Psary nie
Gąsiorek Przemysław M30 Fastfood Running Team pol Wieliczka nie
Gaudyn Michał M30 pol ŁącAny tak
Gaweda Barbara K60 pol Kielce nie
Gemza Anna K30 Balans Team pol Katowice tak
Gibas Dawid M30 iFitt pol Inwałd tak
Gierek Ewelina K30 pol Skawina nie
Giżyński Damian M30 GB Galopujące Ślimaki pol Jastrzębie Zdrój nie
Glab Krzysztof M40 ngb klobuck / vege runners pol Kłobuck nie
Gogół Iżowska Edyta K30 Smashing Pąpkins pol Bielsko-Biała nie
Golba Łukasz M30 ZABIEGANI MIELEC pol Mielec nie
Gondko Krzysztof M40 pol Andrychów tak
Góralczyk Paweł M30 KS AZS AWF KRAKÓW pol Chocznia tak
Gorzałka Mateusz M30 Życie Częstochowy Team//Kalinowski Team pol Częstochowa nie
Gowin Wiktor M30 Bozony Higgsa pol Pruszkow nie
Gołąb Rafał M30 pol Kraków nie
Grabiec Mariusz M30 pol Wadowice tak
Gracz Bogusław M40 NORDICLIFE pol Jaworzno nie
GRELA SŁAWOMIR M50 pol ZAWIERCIE nie
Grund Marek M20 Mafia TEAM Lubliniec pol Strzebiń nie
Grzyb Slawek M40 Ekspedycja Mrówka pol Wadowice tak
Grzyb Kazimierz M40 Eskadra Kraków pol Kraków nie
Gutowski Dariusz M40 NGB Kłobuck pol Kłobuck nie
Guzikowska Dominika K30 Niepołomice Biegają pol KRAKÓW 0
Guzikowska Dominika K30 Niepołomice biegają pol Niepołomice nie
Głód Łukasz M20 MTB MOSIR DUKLA pol Kraków nie
Handzlik Paulina M20 pol Zebrzydowice tak
Haładus Dominik M30 Życie Częstochowy Team/Zaraziłem się bieganiem pol Częstochowa nie
Herman Anna K40 Runonline pol Siemianowice Śląskie tak
Hełmecki Henryk M50 pol Chełmiec nie
Hipner Marcin M30 SPOT Pszczyna pol Babice nie
Hristova-Kosobudzka Daria K30 SPOT PSZCZYNA pol Pszczyna nie
Hydzik Piotr M20 pol Wadowice nie
Hyży Piotr M30 pol Tarnowiec nie
Imianowski Łukasz M30 EkstraFun pol Pruszcz Gdański nie
Indyka Kornelia K30 Night Runners pol Kraków nie
Jachym Joanna K30 JJfit pol Kraków nie
Jachymczyk Norbert M30 KB MCKIS JAWORZNO pol JAWORZNO nie
Jakubiec Szymon M30 Lacho Team pol Kraków nie
Jakubowski Jacek M30 pol Kraków nie
Jamiński Adam M20 pol Tychy nie
janik iza K40 pol okrajnik nie
Jankowski Łukasz M30 TRAINING - CONNECTING PEOPLE pol Katowice nie
Janota-Palusińska Małgorzata K40 pol Trzebinia nie
Jasica Kasia K20 pol Jaworzno nie
Jedlińska Małgorzata K30 pol Kraków nie
Joanna Kaczmarek K20 Vege Runners pol Poznań nie
Johna Adam M30 pol Tychy nie
Jurzak Marcin M30 pol Zawadka tak
Kącka Anna K20 Dare2b Team pol Zakopane nie
Kalińska Sylwia K30 pol Kraków nie
Kania Adam M50 Mocni Pomocni pol Bieńkówka nie
Kasperek Tomasz M40 pol Kraków nie
kawelczyk robert M50 pol częstochowa nie
Kawelczyk Mikołaj M20 pol Częstochowa nie
Kida Andrzej M30 LOS TREPOS COMPANIEROS pol KRAKÓW nie
Kidawa Aleksander M30 pol Jaworzno nie
Klaja Tomasz M30 pol Oświęcim nie
Klimczak Maria K20 pol Nawojowa nie
Klisz Tomasz M30 Hit The Trail / The North Face pol Chocznia tak
Kmita Gabriela M20 42 do szczęścia pol Kraków nie
Knapczyk-Kania Gabriela K40 Mocni Pomocni pol Bieńkówka nie
Knużyński Marcin M40 pol Maków Podhalański nie
Kobyłczyk Tomasz M20 pol Bulowice nie
Kokot Krzysztof M40 HRmax Żory pol Żory nie
Kolczak Marek M30 AMATOR pol RUDZICA nie
Konieczko Tomasz M30 pol Mysłowice tak
Konwerski Jędrzej M30 pol Sidzina nie
KOPIJASZ LEONARD M60 pol BRZESZCZE nie
Korus Magdalena K30 Riders & Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta pol Myślenice nie
Korzeniowska Justyna K30 pol Wadowice nie
Korzeniowski Mateusz M20 pol Bielsko Biała nie
Kostela Piotr M30 pol nowy targ nie
Kowal Dariusz M40 Saint-Gobain SQUAD pol Olkusz nie
Kowalczyk Rafał M20 Saint-Gobain SQUAD pol Klecza Dolna tak
Kowalczyk Piotr M40 Team Papry 20 pol Tychy nie
KOWALIK MARIUSZ M30 NGB Kłobuck pol KŁOBUCK nie
Kowalska Kinga K40 Olza Cieszyn pol Pogwizdów nie
Kowalski Janusz M40 Olza Cieszyn pol Pogwizdów nie
Kozień Aleksandra K20 Riders & Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta pol Michałowice nie
Kozieł Krzysztof M30 Wichry Beskidu pol Wadowice tak
Kozioł Weronika M20 pol Krosno nie
Kozioł Weronika Ewa K20 pol Krosno nie
Kramarz Stanisław M50 pol Sucha Beskidzka nie
Krasiński Marcin M30 Woodward Runners pol Kraków nie
Krawcyzk Konrad M20 pol Warszawa nie
Krawczyk Konrad M20 pol Warszawa nie
Kruk Grzegorz M40 Press Glass Biegamy i Wspieramy pol Częstochowa nie
Kruszyński Tomasz M20 Team Papry 20 pol Tychy nie
Krzempek Aleksander M40 Team Draczyński pol Bielsko-Biała nie
Krzywańska Monika K30 BARCZYK WOLBROM pol Gołaczewy 0
Kubasiak Katarzyna K20 pol Wadowice tak
Kuć Jarosław M50 Lacho Team pol Kraków nie
Kucharczyk Adam M40 pol Maków Podhalanski nie
Kucia Sebastian M40 pol Młoszowa nie
Kuciel Dawid M20 pol Zalas nie
Kuciel Paweł M20 pol Tenczynek nie
Kula Damian M40 pol Kraków nie
Kulik Michał M30 pol Warszawa nie
Kulpa Wiola K20 pol Łososina Dolna nie
Kumiega Joanna K30 pol Mysłowice nie
KUNA BARTŁOMIEJ M30 KUNA TriKlub pol WARKA nie
Kupibida Bogusława K50 Silesia Nordic Team pol Katowice nie
Kupperschmidt Kamila K20 BIEGIEM PO MARZENIA / Ł.W. TEAM pol Władysławowo nie
Kurek Jacek M40 Świetlikowo pol Tychy nie
Kurkowski Grzegorz M30 Bozony Higgsa pol Pruszków nie
Kurowski Michał M30 Night Runners Gliwice pol Ruda Śląska nie
Kutaj Grzegorz M30 pol Wieliczka nie
KWASEK KAZEK M30 Eskadra Kraków pol Bibice nie
Kwaśniewski Tomasz M30 pol Zabrze nie
Kwiecień Tomasz M40 ESKADRA KRAKÓW pol Kraków nie
Kwiecień Kacper M20 Kwiecień.Runner TEAM pol Ostrowiec Świętokrzyski nie
Lach Agnieszka K40 Ekspedycja Mrówka pol Wadowice tak
Lachowski Paweł M50 pol Kraków nie
Lackorzynski Olaf M30 - pol Jaworzno nie
Lamot Malgorzata K60 pol Wadowice tak
Lasek Dariusz M40 Byledobiec Anin pol Kozy nie
Lasek Anna K30 pol Mucharz tak
Lasek Krzysztof M30 pol Mucharz tak
Laszczak Tomasz M40 KW Bielsko-Biała pol Szczyrk nie
Latała Wojciech M40 Leśne Grubasy pol Kraków nie
Lekki Magdalena K20 BB Runners pol Bielsko-Biała nie
lewiński andrzej M30 ultras pol Wadowice tak
lidzka anna K30 pol Poznań tak
Lipiec Tomasz M30 pol Kraków nie
Liszka Piotrek M60 pol Bytom nie
LOB ROBERT M40 pol Kraków nie
Mach Łukasz M30 pol Chrzanów nie
Maciejczak Ewa K20 pol Sokolniki Mokre nie
Madeja Piotr M30 pol Bestwina nie
Majewski Karol M20 Cieszanów Runners pol Cieszanów nie
Majkrzak Mariusz M40 Pocancerowani pol Sucha Beskidzka nie
Makowiec Jarosław M30 LKS BURZYN pol Tuchów nie
Makowiec Robert M40 pol Tuchów nie
Makowska Natalia K30 Dare2b pol Wpisz nie
Makowski Maciej M30 Dare2b pol Wpisz nie
Makowski Maciej M30 Regatta FUN Run Team pol Kraków tak
Manterys Sylwia K20 Night Runners pol Kraków nie
Manterys Danuta K40 pol Kraków nie
Marek Paweł M20 Z bieganiem mi do twarzy pol Wadowice tak
Marek Walorski M20 pol Mysłowice nie
Marek Dariusz M30 AlpinSportTeam pol Wieliczka nie
Maronka Agnieszka K40 1972 pol Kraków nie
Mazur Grzegorz M50 pol Piotrków Trybunalski nie
Małysz Jarosław M30 Olza Cieszyn pol Hażlach nie
MICHAŁEK BARTOSZ M20 pol KĘTY nie
Michałowska Izabella K20 ITMBW Kraków pol Andrychów tak
Mielczarski Bartosz M30 - pol Warszawa nie
Miętka Krzysztof M40 DRUŻYNA M pol Kraków nie
Mikos Marcin M20 Night Runners pol Bytom nie
Milarski Andrzej M40 pol Skawina nie
Miskiewicz Mariusz M30 Biegiem przez Chybie pol Mnich nie
Miszczak Kornel M20 pol Klecza Dolna tak
Mizera Piotr M20 FitJem Team Andrychów pol Andrychów tak
Mizerska jolenta K30 pol POZNAŃ nie
Mora Alfonso M40 Niezależny pol Kraków nie
Mostowik Marcin M30 pol Brzeszcze nie
MUSIAŁ MAREK M60 pol BIERNA nie
Musik Łukasz M30 UltraBeskidSport pol Bielsko-biała nie
Mystek Bogdan M50 OSV Team Olkusz pol Olkusz nie
Młocek Jarosław M40 pol Rzyki tak
Młynarczyk Andrzej M40 FALSTART Rudniki pol Rudniki nie
Młynarczyk Edyta K20 Falstart pol Rudniki nie
Młynarczyk Krzysztof M30 iFitt pol Wieprz tak
Nadkański Marek M50 pol Mszana Góna nie
Napieraj Andrzej M40 FALSTART Rudniki pol Rudniki nie
Nazarewicz Artur M30 (OB) Leśni biegacze pol Kraków nie
Niżnik Robert M40 pol Wieliczka nie
Noga Łukasz M30 Zdzieraj Kapcie pol Sosnowiec nie
Noga Aleksandra M30 pol Zakopane nie
OCHWAT ADAM M30 ADS Masna Krytyczna pol KATOWICE nie
Ocylok Adam M40 pol Oświęcim nie
Oleksiewicz Michał M30 Wataha Runners Alwernia pol Jankowice nie
Oramus Paweł M30 Lajkonik Running Team pol Gołuchowice nie
Orkwiszewska Ola K30 TTA Bieruń pol Bieruń nie
Osikowska Monika K30 HRmax Żory pol Żory nie
Osyszko Izabela K20 pol Kobyle nie
Ołubek Robert M40 HRmax Żory pol Żory nie
PACEWICZ Marek M60 Orange Polska pol Zielonki nie
Pacut Grzegorz M30 pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Pacławski Paweł M30 BANDA R pol Trzebinia-Psary nie
Pająk Wojciech M30 SYRSONIE pol Bieńkówka nie
Pajewski Jerzy M40 pol Kraków nie
Paluch Mateusz M20 KAPITAN KŁOS TEAM pol Przytkowice tak
Pastucha Anna K50 Cross Krapkowice pol Krapkowice nie
Pastucha Marek M50 Cross Krapkowice pol Krapkowice nie
Patryarcha Piotr M40 pol Sosnowiec nie
Pałuzewicz Ewa M40 pol Nowy Sącz nie
Pęczkowska Agata K20 pol KRAKÓW nie
Pęczkowska Agata M20 pol Kraków nie
Piątek Rafał M30 pol Kraków nie
Piechula Katarzyna K40 Bodydry Team pol Tychy nie
Pieniążek Krzysztof M40 pol Kraków nie
Pietrasz Adrian M20 Morski Koń pol Kalwaria Zebrzydowska tak
Pietrzok Wojciech M30 Night Runners Zabrze pol Zabrze 0
Pietrzyk Tomasz M40 pol Kraków nie
Pióro Grzegorz M40 Zadyszka Oświęcim pol Oświęcim nie
Piotrowski Tomasz M40 pol konstancin Jeziorna nie
Piper Krzysztof M40 pol Skawina nie
Pisarek Renata K40 Eskadra Kraków pol Kraków nie
Pitek Sławomir M20 Brak drużyny pol Myślenice nie
Plata Agnieszka K40 Dzieło Pomocy św Ojca Pio pol Kraków nie
Pleti Jan M30 Kapitan Kłos Team pol Leńcze tak
Porczyńska Patrycja K30 SPOT Pszczyna pol Pszczyna nie
Potocki Piotr M30 pol Przemyśl nie
Potoczny Mirosław M40 Z bieganiem mi do twarzy pol Jaworzno nie
Połowczuk Krzysztof M20 pol Czechowice-Dziedzice nie
Pręcikowski Rysiek M40 pol Wieliczka nie
Prymakowska Barbara K60 SOKÓŁ TARNÓW pol Tarnów nie
Przywara Dominika K20 ZABIEGANI MIELEC/ WWF UR pol Mielec nie
Przyłudzki Janusz M60 STS Biegaton pol Mikołów nie
Pyka Piotr M40 pol Wadowice tak
Pytko Jarek M30 KS Skurcz pol Kraków nie
Pytlik Natalia K20 pol Cieszanów nie
Pyż Dagmara K40 pol Zaskale nie
Radomski1951 Zbigniew M60 pol Bielsko-Biała nie
Rauch Łukasz M30 pol Sosnowice tak
Replińska Magdalena K40 parkrun Chrzanów pol Trzebinia nie
Rogasch Stanisław M50 pol Kraków nie
Rogoż Daniel M30 pol Młoszowa nie
Romanek Anna K30 pol Katowice nie
Różanowski Łukasz M30 pol Bielsko Biała nie
Rusek Krzysztof M40 Kęckie Harpagany pol Nowa Wieś nie
Rybarz Witold M40 T-rooster pol Brzeszcze nie
Ryglewicz Tomasz M30 Parkrun/Night Runners Katowice pol Katowice nie
Ryłko Marek M30 Galicjanka Team pol Wadowice tak
Sabatowski Maciej M30 pol Sucha Beskidzka nie
Sadowska Magdalena K30 pol Piaseczno nie
Sarna Krzysztof M30 SYRSONIE pol Bieńkówka nie
Satała Michał M20 Niepołomice Biegają pol Kraków nie
Schröder Karol M40 1975 pol Katowice nie
Serwan Piotr M20 BKB VICTORIA BRZESKO pol Jadowniki nie
Sidzina Jakub M30 Speed Team Brzeszcze pol Brzeszcze tak
Silvert Monika K20 1964 pol warsz nie
Skalska Anna K30 pol Bytom nie
Skawski Szymon M30 pol Kęty nie
Skorupa Andrzej M20 pol Warszawa nie
Skotnica Karolina K30 SPOT Pszczyna pol Pszczyna nie
Skrobek Karolina K30 Vege Runners pol Rudniki nie
Smoter Wojciech M40 SBRT GLIWICE pol Gliwice nie
Smoła Ilona K30 pol Chrzanów nie
Smoła Grzegorz M30 pol Chrzanów nie
Sobczak Radosław M30 Gascontrol Polska pol Jankowice nie
Sobel Łukasz M30 Opel Active Team pol Ujazd nie
Sordyl-Moualem Kinga K30 gbr Bristol nie
Sołtysik Katarzyna K20 Forum Górski Świat pol Czechowice-Dziedzice nie
Sromek Dawid M20 BB Runners pol Bystra nie
Stach Aneta K40 pol Krzeszowice nie
Stachurski Mateusz M30 BB RUNNERS pol Bielsko-Biała nie
Stańda Tomasz M30 Zupa pomidorowa Team pol Kraków nie
Stanek Rafał M50 Zabierzów biega pol Karniowice nie
Stefański Zbigniew M40 Heble Libiąż pol Libiąż nie
Stępniewska Anna K30 pol Kraków nie
Stercel Krzysztof M50 pol Jaworzno nie
Stężowski Dariusz M40 pol Oświęcim nie
Stopa Stanisław M30 pol Klecza Górna tak
STROCZYŃSKI PAWEŁ M30 pol Tychy nie
Strojny Andrzej M50 pol Chełm Śląski nie
Suchan Andrzej M30 Z Bieganiem Mi Do Twarzy pol Wadowice tak
Sudnik Krzysztof M30 pol Knurow nie
Suska Aleksandra K40 pol Wadowice tak
Suski Robert M40 pol Wadowice tak
SYMULA PIOTR M40 AMATOR pol BIELSKO-BIAŁA tak
Szal Rafał M20 pol Bolęcin nie
Szczelina Paweł M30 PRESS GLASS Biegamy i wspieramy pol Oświęcim nie
Szczepanek Joanna K40 olkuszbiega.pl pol Olkusz nie
Szczepański Sebastian M40 Kopytko pol Kopytówka tak
Szczotka Katarzyna K30 Spot Pszczyna pol Pszczyna nie
Szelest Barbara K30 Mysłowicki Klub Biegacza No.I pol Myslowice nie
Szubert Mateusz M20 pol Poręba Wielka nie
Szymura Karolina K30 pol Tarnów nie
Słomka Andrzej M40 PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY pol Katowice nie
Słowik Łukasz M40 Zajezdnia Autobusowa Wola Duchacka MPK Kraków pol Kraków nie
Targosz Michał M30 I Ty Możesz Być Wielki pol Kraków nie
Tarnawski Andrzej M40 KB MCKIS JAWORZNO pol Jaworzno nie
Tasiemski Marcin M40 1968 pol Wadowice tak
tomaszek jarosław M40 pol żywiec nie
Tracz Sławomir M40 pol Myślenice nie
Trzaska Radosław M40 Tlenownia pol Bielsko-Biała nie
Trzcionka Justyna K20 Bieganie Góry Las Błoto pol Kraków nie
Trzepizur Dominik M30 NGB Kłobuck pol Wręczyca Wielka nie
Tworek-Kucia Monika K40 pol Młoszowa nie
Ulczok Magdalena K20 SPOT Pszczyna pol Góra nie
URBAŃCZYK MATEUSZ M20 pol KALWARIA ZEBRZYDOWSKA tak
Urbaniec Andrzej M60 Niezrzeszony pol Sucha Beskidzka nie
Urbański Robert M40 pol Kocierz Rychwałdzki nie
Wąsowicz Jolanta K30 pol Kęty nie
Wąsowicz Marian M60 pol Kęty nie
Wawak Mirosław M50 pol Międzybrodzie Żywieckie nie
Wawro Arnold M30 Z bieganiem mi do twarzy pol Wadowice nie
Wiater Katarzyna K40 pol Trzebinia nie
Widlarz Sebastian M40 pol Tomice tak
Widlarz Patryk M30 F.H.U. Prod-Dent Patryk Widlarz pol Wadowice tak
Wieczorek Magdalena K40 pol Kraków nie
Wilczak MIchał M20 pol Skawina nie
WILK Krzysztof M40 pol Kraków nie
Witkowski Maciej M20 Nowa Huta Team pol Kraków nie
Wójcik Adam M20 pol Chocznia tak
Wójcik Dawid M30 Polonia Vidi Vici pol Luszowice nie
Wójcik Dawid M20 pol Andrychów tak
Wolczko Grzegorz M30 pol Maków Podhalański nie
Wolnik Mateusz M20 - pol Lyski nie
WOŹNIAK BARBARA K60 KS Limanowa Forrest pol ZAGÓRZE nie
Woźnicki Adam M40 Górale Zawadka pol Wadowice tak
Wróblewska-Gaweł Agnieszka K40 pol Kraków nie
Zabrzański Alfred M60 parkrun Chrzanów pol chrzanów nie
Zadora Dorota K40 pol Wadowice nie
Zawiślak Patryk M20 Runners Wojkowice Team pol Wojkowice nie
Zbijowska hatala Ewelina K30 Bb runners pol BIELSKO BIALA nie
Zębala Bartłomiej M20 Quechua Team pol Katowice nie
Zegartowski Bogusław M50 pol Kraków nie
Zemła Krzysztof M50 pol Malinowice nie
Ziarno Alicja K20 Wolbrom TEAM pol Wolbrom nie
Zięcina Mateusz M20 Speed Team Brzeszcze pol Brzeszcze nie
Żmuda Krzysztof M40 Spytaktiv pol Spytkowice tak
Żuchowski Daniel M20 Nowa Huta Team pol Kraków nie
Zych Katarzyna K30 pol Tarnów nie
Łabędź Maciej M30 pol Kraków nie
ŁĘŻNIAK JAROSŁAW M30 pol CHOCZNIA tak
ŁODEJ PAWEŁ M40 NORDKAPP Jasienica pol JASIENICA nie
Łoziński Artur M40 pol Izdebnik tak
Łukasiewicz Marcin M30 Bozony Higgsa pol Pruszkow nie
Łukasik Rafał M30 pol Łapanów nie
Łukosz Arkadiusz M30 pol Jaworze nie
Sponsorzy
Patroni medialni
Partnerzy
APGsoft - strony internetowe i aplikacje webowe Liga

Polityka cookies.
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies (ciasteczka ) w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Opcję tą można wyłączyć w ustawieniach przeglądarki ale ciasteczka są smaczne i fajne ;)